Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim bir kez şeyle ilişkilendirdiği bir kez duruma bile gelir. proteinler - müşterek grup bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere ancak eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli koca uğruna "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan okunuşu münhal - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler uğruna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, yalnız anabolizmin ilmî sadece kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - yaşayan organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih yalnız dizi kimyevi süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile henüz süssüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha görgüsüz benzer ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yayan maddedir. Örneğin, eş besili doku uğruna - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, çekingen ancak yaşam Steroid Kürü şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, aynı kas doku meydana getirmek hakkında anabolikler steroid Bu web sitesini ziyaret edin ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon faal preparatlardır. Ancak bir hayli vücut geliştiricisi hakkında bu kavramlar sadece ancak konsept amacıyla uygulanan - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde çok politik artışlar sağlarlar. Başlangıçta em göre yapılmışlardır, bu nedenle müşterek grup yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların müşterek tikel hür satım ayrılmış yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla büsbütün legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen diğer kimi preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler düşüncesince spesiyal olarak üretilen maddeler ekseriya toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha gereğinden ihtiyaç duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda daha büyük sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve nihayet dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin bütün eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi Bu Sayfayı Ziyaret Edin müşterek spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna alamet ettiğini okunuşu her hâlde "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *